VETERINÁRNÍ
PORADNA

ZAJÍMAVÉ
ČLÁNKY

Krmivo pro psa

Otázka 30.10.2019     Pes

Dobrý den, na inzerát jsem si našla psa- drsnosrstého jezevčíka (fenku) Ebbie, která byla narozena 9.5. 2018, která nyní váží 7 kg a je s PP, bohužel z finančních důvodů nemohla v bývalé rodině dostávat plnohodnotné krmivo. Tak by mne zajímalo, jaké krmivo bych jí měla koupit,dávat když fenka od mala nemá žádný plnohodnotný základ. Zvažuji krmivo zn. BRIT CARE, ale nyní nevím jakou kategorii bych měla koupit- jestli štěněčí, nebo junior nebo už rovnou pro dospělé psi ?? Chci, aby fenka dostala plnohodnotný základ v krmivu. A rovnou tímto i poprosím o dávkování a kolikrát krmenit fenku za den. Děkuji mnohokrát za odpověď Gabriela Horáková

Veterinář odpovídá Veterina PAPRSEK - MVDr. František Svozil PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den, Vaše fenka je již dospělá a tak doporučujeme koupit kvalitní krmivo pro dospělé psy. Na každé značce je napsané individuální dávkování dle váhy zvířete. Důležitá je srst a obsah výkalů - čím méně, tím lépe se vstřebává krmivo. Hezky den

Další zajímavý obsah

7 důvodů, proč váš pes nebo kočka tloustne

Váš mazlíček má nadváhu a vy jako svědomití majitelé jste udělali všechna opatření, aby zhubnul – upravili jste mu jídelníček, chodíte častěji a na delší procházky, a přesto se stav nelepší. Dokonce se zdá, že ještě přibírá? Pokud věc neřeší ani dieta, ani pohyb, tak je problém někde jinde.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

Přinesli jsme si domů pejska. Proč mu máme co nejdřív najít veterináře?

Nový chundelatý člen domácnosti je radost sama o sobě. Zároveň je péče o něj ale spojena s velkou zodpovědností. Jistě jste se důkladně připravili, nakoupili jste základní věci, tedy misku, jídlo, obojek, pelíšek a hračky. Přihlásili jste ho ale už k veterináři? Vašeho mazlíka byste rozhodně měli nechat vyšetřit co nejdříve, možné zdravotní problémy totiž mohou ovlivnit celou domácnost.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Nejčastější stomatologické problémy psů a koček, 1. část

Zuby zvířat mají obecně více funkcí než zuby lidské. Především masožravci je používají k chytání, držení, nošení, kousání, drcení a dalšímu mechanickému zpracování potravy. Kromě žvýkacích funkcí jsou zuby rovněž používány k obraně, útoku i při rozmnožovacím chování. Zuby dočasné jsou později vyměněny za zuby trvalé, přetrvávající po celý život.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
  Položit dotaz do poradny

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?