Kastrace psa: názor veterináře
Psi nejsou přiváděni do ordinací na kastraci tak často jako feny. Nicméně existují minimálně dva hlavní důvody, pro které bychom je měli nechat vykastrovat.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKOtázka 28.1.2017 Pes
Promeškal jsem o měsíc třetí očkováni z trojkombinace musí se začít očkování od začátku Děkuji
Veterinář odpovídá A-Z VET: VETERINÁRNÍ KLINIKA KLÁNOVICE PROFIL VETERINÁŘE
Dobrý den, většinou by revakcinace měla být do 4-5 týdnů, ale doporučuji domluvit se s vaším veterinářem, vakcinační schémata se mohou lišit podle výrobce vakcíny. S pozdravem, MVDr. Tomáš Vlach www.AZVET.cz
Psi nejsou přiváděni do ordinací na kastraci tak často jako feny. Nicméně existují minimálně dva hlavní důvody, pro které bychom je měli nechat vykastrovat.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKAť už vašeho pejska krmíte granulemi, konzervami, vařenou nebo syrovou stravou, měli byste vědět, že stejně jako pro lidi, tak i pro psy jsou ve stravě podstatné zdravé tuky a oleje. V tomto jednoduchém průvodci vám ukážeme, jak vybrat ty nejvhodnější a k čemu jsou vlastně dobré.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKMajitelé čtyřnohých mazlíčků vyžadujících venčení se opakovaně ptají, mohou-li jít v těchto dnech svého psa vyvenčit beze strachu z postihu.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKTaké jste přesvědčeni o tom, že je váš pes ten nejkrásnější, nejlépe vychovaný, nejroztomilejší a nejchytřejší miláček široko daleko? Podle několika málo znaků lze poznat jeho předpoklady pro rozvoj.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKAni psům a kočkám se rakovina nevyhýbá. Například spinocelulární karcinom neboli karcinom skvamózních buněk je velmi častý zhoubný novotvar kůže psů a koček. Vyskytuje se u starších zvířat, průměrně u psů ve věku 8 let a u koček ve věku 12 let.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKTato věta je v lidské populaci hodně oblíbená, ale bohužel ne zcela přesná. Zablešení je problém především zvířecí. Ale i člověk bývá napaden blechami, a to především tehdy, když není přítomno zvíře, na kterého by blecha skočila a upřednostnila jeho krev před krví lidskou.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK© 2016 - 2025 | HKR Vet s.r.o.
REGISTRACE
Můžete se zaregistrovat přes Facebook
Registrovat přes FacebookBĚŽNÁ REGISTRACE
Vložte platný email.
Heslo musí mít minimálně 6 znaků.
Zadaná hesla se neshodují.
Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!
Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!
PŘIHLÁŠENÍ
Můžete se přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes FacebookBĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ
Vložte platný email.
Přihlášení bylo neúspěšné.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Přihlášení bylo úspěšné!
PŘIHLÁSIT SEJeště u nás nemáte účet? Registrujte se zdarma!