Zachraňte svému psovi život! Co když mu hrozí epilepsie?
Až 3 procenta psů trpí epilepsií. Proto se toto onemocnění stává stále častěji předmětem diskusí mezi chovateli. Jak se epilepsie u psa projevuje a jak se léčí?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKOtázka 25.8.2020 Pes
Dobrý den, ráno měla fenka JRT nateklou půlku tlamičky, nyní je otok menší. Jak rozeznám otok po štípnutí od zánětu zubů? Předem děkuji za odpověď.
Veterinář odpovídá MVDr. Jaroslav Jančík: Veterinární ošetřovna Praha 9 PROFIL VETERINÁŘE
Dobrý den. Podívejte se do tlamičky na zuby. Ale spíše si myslím, že to bude alerg.reakce na štípnutí, když to mizí . S pozdravem MVDr Jančík.
Až 3 procenta psů trpí epilepsií. Proto se toto onemocnění stává stále častěji předmětem diskusí mezi chovateli. Jak se epilepsie u psa projevuje a jak se léčí?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKPsinka byla zavlečena z Ameriky do Evropy v 18. století. Nejčastěji se vyskytuje ve formě plicní, střevní, nervové, někdy i v kožní formě. Pes na ni ve většině případů bohužel umírá.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKMožná si myslíte, že o koupání a kartáčování srsti svého čtyřnohého přítele už víte všechno. S následujícími snadnými tipy ale bude hygiena vašeho mazlíčka ještě efektivnější a příjemnější pro obě strany.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKStejně jako lidská medicína, i ta veterinární se vyvíjí neuvěřitelným tempem – takovým, že veterinář, který chce držet krok se všemi novými možnostmi diagnostiky a léčby, se musí neustále vzdělávat. Specializace veterinářů na jeden konkrétní obor jsou stále častější. Nepřekvapí tedy, že kromě chirurgů a ortopedů existují také veterináři internisté nebo rovnou onkologové.
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKO Velikonocích se asi sejdete s rodinou, přáteli a dost možná kolem bude pobíhat také váš čtyřnohý přítel. Čas pomlázky s sebou přináší víc jídla, pití, čokolády i dekorace a různé malé předměty, které k vám přinesou hosté. Co je tedy potřeba zvlášť o Velikonocích hlídat, aby se váš mazlíček neotrávil?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEKJaro a léto láká k častějším a delším procházkám, vody je a bude kolem víc než dost. Venku v kalužích, v bazénech, v rybnících i v moři. Věděli jste, že pití neprověřené vody venku může vašemu psovi způsobit nepěkné zažívací potíže? Na co si tedy dát pozor?
PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK© 2016 - 2025 | HKR Vet s.r.o.
REGISTRACE
Můžete se zaregistrovat přes Facebook
Registrovat přes FacebookBĚŽNÁ REGISTRACE
Vložte platný email.
Heslo musí mít minimálně 6 znaků.
Zadaná hesla se neshodují.
Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!
Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!
PŘIHLÁŠENÍ
Můžete se přihlásit přes Facebook
Přihlásit přes FacebookBĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ
Vložte platný email.
Přihlášení bylo neúspěšné.
Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.
Přihlášení bylo úspěšné!
PŘIHLÁSIT SEJeště u nás nemáte účet? Registrujte se zdarma!