VETERINÁRNÍ
PORADNA

ZAJÍMAVÉ
ČLÁNKY

Zažívání kočičky

Otázka 21.10.2019     Kočka

Dobrý den. Máme doma habešskou kočičku, je jí rok. Od začátku bojujeme s jejím zažíváním. Minimálně jednou do měsíce má řidší stolici, není to úplně průjem ale ani pevné bobky. Má potom špinavý zadek a úplně vše je od ní špinavé. Kočička se chová normálně, nepozoruji změnu chování. Už jsme byli i u veterináře, kde bobky poslali do laboratoře, vše by mělo být v pořádku. Pokaždé měníme granule, když se to stane. Ted používáme Royal canin pro citlivé zažívání, doufala jsem, že to pomůže, nepomohlo. I kapsičky měníme, kupujeme kvalitní s dostatkem masa. Kytky nemáme a nic jiného snad okousané taky není. Už nevím co dál. Je to pořád. Děkuji za radu.

Veterinář odpovídá MVDr. Zuzana Richterová PROFIL VETERINÁŘE

Dobrý den. Průjmy koček jsou někdy velmi frustrující. Rozhodně kočku opakovaně odčervěte a osobně bych zkusila hypoalergenní dietu, s jejímž výběrem a principem Vám pomůže veterinář. Bývá to skoro detektivní práce zjistit příčinu a je potřeba postupovat velmi systematicky.

Další zajímavý obsah

Zajímavosti ze světa zvířat. Víte, že...

Naši mazlíčci jsou podivná stvoření. Zajímali jste se někdy o to, proč se občas tak zvláštně chovají? Kočka se zdá být mazaná, kolik si toho ale zapamatuje? Jsou psi opravdu barvoslepí? Také máte pocit, že váš papoušek jí prakticky neustále? Zde je několik faktů o zvířatech, které by vás mohly zajímat.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Hobby

Cestování s mazlíčkem: 7 tipů, jak se připravit na dobrodružství a užít si ho

Za chvíli začínají letní prázdniny a část světa se začne přemísťovat do teplejších destinací. Ne vždy ale chceme nechat našeho zvířecího parťáka doma, a tak vybíráme takovou dovolenou, aby mohl vyrazit na cesty s námi. Může to však pro něj znamenat stres a někdy i nebezpečí, proto jsme pro vás připravili několik doporučení, jak cestu bezpečně zvládnout.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

Odborník

Nejčastější stomatologické problémy psů a koček, 1. část

Zuby zvířat mají obecně více funkcí než zuby lidské. Především masožravci je používají k chytání, držení, nošení, kousání, drcení a dalšímu mechanickému zpracování potravy. Kromě žvýkacích funkcí jsou zuby rovněž používány k obraně, útoku i při rozmnožovacím chování. Zuby dočasné jsou později vyměněny za zuby trvalé, přetrvávající po celý život.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
  Položit dotaz do poradny

REGISTRACE

Můžete se zaregistrovat přes Facebook

BĚŽNÁ REGISTRACE

Vložte platný email.

Heslo musí mít minimálně 6 znaků.

Zadaná hesla se neshodují.

Tento email je již zaregistrován.
Zvažte využití funkce zapomenuté heslo.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Děkujeme za registraci!
Pokyny k aktivaci účtu najdete v emailu. Bez aktivace se nelze přihlásit!

REGISTROVAT SE

Registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů a přihlášením k našemu skvělému newsletteru.
Děkujeme!

PŘIHLÁŠENÍ

Můžete se přihlásit přes Facebook

BĚŽNÉ PŘIHLÁŠENÍ

Vložte platný email.

Přihlášení bylo neúspěšné.

Nastala neznámá chyba.
Kontaktujte nás prosíme na info@radaveterinare.cz. Děkujeme.

Přihlášení bylo úspěšné!

PŘIHLÁSIT SE

Ještě u nás nemáte účet?